Skip to content

Müük ja ostuabi

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

kogemused

14 AASTAT KOGEMUST
ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD
JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA
0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE
PAKKUMINE TASUTA

Soovid osta arvuti või lisaseadme?

Pooldan igati arvutite hooldust ja parandust, kuid iga seadme jaoks jõuab lõpuks kätte hetk, mil see on lootusetult ajale jalgu jäänud või pole parandamine enam mõistlik. Usun, et valides järgmist arvutit mõningaid põhitõdesid järgides, jagub rõõmu uuest seadmest kauemaks ja seda ei pea nii kiirelt välja vahetama. Aitan lähtuvalt Sinu vajadustest ja võimalustest teha parima valiku ja pakun meeleldi ka ostueelset nõustamist.

Arvutite ja kõige muu puhul kehtib üldiselt reegel: kui soovid odavat ja head, tuleb osta kaks asja – odav ja hea. Sellel lihtsal põhjusel, et odav ei ole enamasti hea ja hea ei ole enamasti odav. Odav hind tuleneb arvutite puhul madalama kvaliteedi ja kehvapoolse jõudluse arvelt. Ostma ei pea ka kõige kallimat, kuid kõige odavamat hinnaklassi soovitan soojalt vältida.

Kui hetkel ei ole võimalik osta uut ja head arvutit, on soodsamaks alternatiiviks kasutatud ja garantiiga äriklassi arvuti. Äriklassi arvutid on tugeva korpusega, koostatud kvaliteetsetest detailidest ja piisavalt võimsate protsessoritega, mistõttu nende kasulik eluiga on oluliselt pikem. Täpsemalt saad lugeda blogipostitusest “Näpunäiteid uue arvuti valimiseks“.

Teen koostööd hulga maaletoojate ja edasimüüjatega, pakkumaks Sulle parimaid arvuteid ja lisaseadmeid. Lisaks uutele seadmetele saad soetada kasutatud äriklassi arvuteid, printereid ja monitore, mis on hooldatud ja kontrollitud ning 1-aastase müügigarantiiga.

Üks võimalikest makseviisidest on Inbank järelmaks, mis annab Sulle võimaluse alates 75 € kogusummaga kaupu ja teenuseid soetada ilma, et peaksid nende eest kohe tasuma.

Milliseid uusi ja garantiiga kasutatud tooteid saan pakkuda?

Süle- ja lauaarvutid

Monitorid

Printerid

Muud lisaseadmed

Tarkvara litsentsid

klientide tagasiside

Marju Härma-Epäilys

“Kui ootamatult arvutis ID-tarkvara ei töötanud, palusin Meybolt abi. Ta oli väga asjatundlik ja sai kiirelt probleemile jaole. Olen väga tänulik!”

Loe veel klientide tagasisidet

Kõikidele toodetele müügigarantii

Tutvu garantiitingimustega

Kus saame kasulikud olla

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Arvutiteenused

Tuleme Sinu juurde koju või kontorisse kuni 50 km kaugusele Vändrast. Suurimad teeninduspiirkonda jäävad asulad on Pärnu linn, Sindi, Paikuse, Paide ja Türi.

Kaughaldus toob meid virtuaalselt kohale kõikjale, kus levib internet.

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Videovalve paigaldus

Teostame videovalve paigaldust Pärnumaal, Viljandimaal, Raplamaal, Järvamaal ja Valgamaal.

Kokkuleppel ja suuremate projektide puhul teostame videovalve paigaldust üle Eesti.

Kontor-töötuba

asub 7 km Vändrast, kuhu saab eelneval kokkuleppel ise kohale tulla:

Vihtra tee 1, Suurejõe, 87602 Pärnumaa

Kas Sinu arvuti on turvaline?

Usume, et arvuti kasutamine peab olema turvaline: viirustevaba, privaatne ja muude internetiohtude eest kaitstud. Nii saad rahulikult oma töid ja tegemisi nautida.

Kui tahad samuti oma arvutit kasutada kompromissitust turvalisusest osa saades, on meil Sulle lahendus – Kaspersky viirusetõrje. Tipptasemel kaitse, väga vähene mõju arvuti jõudlusele ning lihtne ja eestikeelne kasutajaliides. Need on mõned märksõnad, mis seda kõrgelt hinnatud viirusetõrjet iseloomustavad. Enda eest räägivad ka rohked tunnustused ja auhinnad.

Sõbrad ja koostööpartnerid

MudiMobi massaaž
Karmo Kivi Coaching
Dreamnails ilusalong
Aarius
Hardest Woodline