Skip to content

Garantiitingimused

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg
kogemused

15 AASTAT KOGEMUST ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA 0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE PAKKUMINE TASUTA

Meybo Nõmme

Meybo Nõmme

Arvutiteenused, videovalve paigaldus

Usume, et ainus viis meeldejäävalt hea teenuse pakkumiseks on anda endast igal hetkel maksimum. Teostame kõik tööd oskustele ja kogemustele tuginedes parimal moel, kasutades võimalikult kvaliteetseid töövahendeid, tarvikuid ja arvutiosi.

Meie soov on Sulle pakkuda parimaid teenuseid ja tooteid ning teha omaltpoolt kõik, et garantiijuhtumeid ei esineks. Kui selleks siiski vajadus tekib, on eesmärgiks olukord ausalt ning Sinu jaoks võimalikult sujuvalt ja kiirelt lahendada.

Müügigarantii

Ostetud uutele toodetele ja vahetatud arvutiosadele kehtib müügiarve alusel tootjapoolne müügigarantii, mis on sõltuvalt tootest ja lisagarantii olemasolust vahemikus 6-60 kuud. Kasutatud toodete müügigarantii on kuni 12 kuud, kasutatud sülearvuti akudele 3 kuud (kulumaterjal).

Eraisikutele kehtib kõikidele veebi vahendusel ostetud toodetele 14-päevane tagastusõigus. Sellisel juhul ei tohi toode olla kasutatud muul viisil, kui on vajalik selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Toote tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui toode on defektiga või ei vasta tellitule.

Garantii kaotab kehtivuse, kui tootelt on eemaldatud seerianumbrid või teised toote tuvastamiseks vajalikud tootekleebised.

Müügigarantii ei laiene pakendile, dokumentatsioonile, kulumaterjalidele, litsentsidele, paigaldatud tarkvarale ja paigaldusmeediale.

Müügigarantii tingimused on kehtestatud tootja või maaletooja poolt, Meybo on müügigarantii vahendaja. Vastavalt Võlaõigusseadusele kehtib toodetele 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg, seda sõltumata tootjapoolse müügigarantii kestusest.

Parandustööde garantii

Arvuti parandustöödele kehtib vaikimisi garantii 6 kuud (kui ei ole kokku lepitud teisiti). Kui sama viga garantiiaja jooksul kordub, saad kordusparanduse tasuta ning parandustööde garantii hakkab taas kehtima algusest.

Parandustööde garantii kehtimisel on eelduseks, et arvutit on kasutatud sihipäraselt ja heaperemehelikult ning viga ei ole uuesti tekkinud juhusliku või tahtliku vigastuse tõttu (kukkumine, tugev põrutus või mõni muu füüsiline vigastus). Kui arvuti väärkasutus on üheselt tuvastatav, on meil õigus garantiiparandusest keelduda.

Parandustööde garantii kaotab kehtivuse ka äikese- ja vedelikukahjustuste puhul.

Paranduseks kasutatud uutele arvutiosadele kehtib tootjagarantii, mis on sõltuvalt osast vahemikus 6-36 kuud. Valime pikaajalistele kogemustele tuginedes Sinu arvuti parandamiseks alati kvaliteetseid, hea töökindlusega ja mõistliku hinnatasemega arvutiosi, mille veaprotsent on võimalikult madal.

Pärast parandustööde garantiiaja lõppu jääb paranduseks kasutatud arvutiosadele müügiarve alusel endiselt kehtima tootjagarantii.

Hooldustööde garantii

Hooldustööde puhul on oluline, et jääksid tulemusega rahule ning eemaldatud saaksid kõik Sinu poolt teada antud ja ka hoolduse käigus lisaks leitud tõrked. Kui avastad 7 päeva jooksul, et see siiski nii ei ole, saad leitud tõrke eemaldamise tasuta.

Võtame vastutuse vaid tõrgete eest, millest arvutit hooldusesse tuues on selgesõnaliselt teada antud ja mis hoolduse käigus ilmnesid.

Viiruste/pahavara eemaldamisele ja sellest tingitud tõrgete kõrvaldamisele kehtib garantii vaid juhul, kui võtad edaspidise nakatumise vältimiseks kasutusele meie poolt soovitatud tipp-kaitset pakkuva viirusetõrje.

Videovalve paigalduse garantii

Seadmete garantii

Kõikidele meie poolt videovalve süsteemi paigaldatud kaameratele ja lisaseadmetele kehtib tootjapoolne müügigarantii.

Müügigarantii tingimused on kehtestatud tootja poolt, Meybo on müügigarantii vahendaja. Vastavalt Võlaõigusseadusele kehtib toodetele 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg, seda sõltumata tootjapoolse müügigarantii kestusest.

Teeme igapäevaselt tööd selle nimel, et pakkuda Sulle optimaalse hinnataseme juures kvaliteetseid ja töökindlaid seadmeid, mis omakorda aitavad tagada kogu süsteemi pikaajalise ja sujuva toimimise.

Paigaldustööde garantii

Videovalve paigaldustöödele kehtib garantii 1 aasta, mis hõlmab ka paigaldusel kasutatud materjale ja tarvikuid.

Tuginedes teadmistele ja kogemustele, valime paigalduseks alati kvaliteetsed materjalid ja lisatarvikud. Paigaldustööd teostame hoolikalt, järgides ohutusnõudeid ning arvestades paigalduse pikaajalise töökindluse ja visuaalse väljanägemisega.

Paigaldustööde garantii eeldab, et videovalve süsteemi on kasutatud sihipäraselt ja heaperemehelikult ning viga ei ole tekkinud juhusliku või tahtliku vigastuse tõttu. Anname paigaldust teostades endast parima, et kasutamise käigus tekkida võivate juhuslike vigastuste võimalus oleks minimaalne.

Usume, et hea järelteenindus on hea teenuse lahutamatu osa.