Skip to content

Arvuti hooldus

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg
kogemused

15 AASTAT KOGEMUST ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA 0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE PAKKUMINE TASUTA

Soovid kasutada kiiret ja korras arvutit?

Usume, et igaüks meist tahab kasutada hästi toimivat ja kiiret arvutit. Tihtipeale pole selleks vaja uut arvutit osta, olemasoleva arvuti hooldus on täiesti piisav. Meile meeldib seda teha, tunneme rõõmu igast kordatehtud arvutist, ning Sina saad nautida hästitöötava arvuti kasutamist.

Arvuti hooldus sisaldab erinevaid toiminguid sõltuvalt sellest, mida Sinu arvuti parasjagu vajab. Mõnikord piisab vaid suhteliselt lihtsast tarkvara seadete muutmisest, et tekkinud tõrge eemaldada. Mõnikord on vaja teha suuremat ja põhjalikumat hooldust – eemaldada viiruseid, puhastada arvuti jahutus tolmust või paigaldada uuesti operatsioonisüsteem.

Enamasti saab vanemad arvutid muuta veel palju kiiremaks, asendades vanakooli kõvaketta kordi kiirema välkmälu- ehk SSD-kettaga. Paljudel juhtudel aitab ka muutmälu (RAM) lisamine vanema arvuti tööd kiiremaks ja sujuvamaks muuta.

Sinu arvutisse salvestatud olulised failid (näiteks dokumendid, pildid, videod või muusika) jäävad arvuti hoolduse käigus alles ja puutumata. Oma tööd tehes hindame muuhulgas kõrgelt ka Sinu privaatsust.

Kui jääd hätta printeri või mõne muu arvuti lisaseadme töölepaneku või seadistamisega, saame Sind samuti aidata. Installime soovi korral kogu vajamineva tarkvara, juhendame, jagame soovitusi ning anname endast igati parima, et muuta arvuti kasutamine Sinu jaoks võimalikult meeldivaks kogemuseks.

Lisaks süle- ja lauaarvuti hooldusele saame aidata ka nutiseadmete (nutitelefonid ja tahvelarvutid) tarkvaralise seadistamisega.

Meie soov on Sinu arvuti päriselt korda teha, seepärast anname kõikidele töödele garantii. Kui Sul tekib hiljem küsimusi või lisasoove, oleme samuti olemas ja valmis rõõmuga aitama.

Millised on levinumad hooldust vajava arvuti tunnused?

Arvuti töötab aeglaselt

Arvuti “jookseb kokku”

Ekraanile ilmuvad veateated

Ekraanile ilmuvad reklaamaknad

Mõni programm ei käivitu

Mõni funktsioon ei toimi

Arvuti läheb kasutades kuumaks

Arvuti lülitub iseenesest välja

Kaja Käärson

“Oleme väga, väga rahul! Töö kiire, kvaliteetne ja ka tavainimesele taskukohane. Teame, et võime ikka ja jälle tema poole jännijäämise korral pöörduda. Suur tänu sulle Meybo ja edu igas töös.”

Loe veel klientide tagasisidet

Teenustele garantii kuni 1 aasta

Tutvu garantiitingimustega

Kus saame kasulikud olla

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Arvutiteenused

Tuleme Sinu juurde koju või kontorisse kuni 50 km kaugusele Vändrast. Suurimad teeninduspiirkonda jäävad asulad on Pärnu linn, Sindi, Paikuse, Paide ja Türi.

Kaughaldus toob meid virtuaalselt kohale kõikjale, kus levib internet.

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Videovalve paigaldus

Teostame videovalve paigaldust Pärnumaal, Viljandimaal, Raplamaal, Järvamaal ja Valgamaal.

Kokkuleppel ja suuremate projektide puhul teostame videovalve paigaldust üle Eesti.

Kontor-töötuba

asub 7 km Vändrast, kuhu saab eelneval kokkuleppel ise kohale tulla:

Vihtra tee 1, Suurejõe, 87602 Pärnumaa
Vaata asukohta kaardil