Skip to content

Arvuti parandus

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg
kogemused

15 AASTAT KOGEMUST ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA 0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE PAKKUMINE TASUTA

Soovid arvuti taas töökorda saada?

Usume, et tegemist pole just päeva parima hetkega, kui Sinu arvuti läheb katki või lakkab töötamast. Seda eriti juhul, kui arvuti näol on tegemist olulise töövahendiga. Arvuti parandus on paljudel juhtudel antud olukorrale lahenduseks ning Sa ei pea minema uut ostma. Meile meeldib seda teha, tunneme rõõmu igast kordatehtud arvutist ning Sina saad taas oma arvuti kasutamist jätkata.

Arvuti parandus sisaldab erinevaid toiminguid sõltuvalt sellest, mida Sinu arvuti parasjagu vajab. Esmalt tuvastame arvuti kahjustused, mille põhjal selgub, kas antud arvutit on üldse otstarbekas parandama hakata. Paljudel juhtudel on kordategemine siiski oluliselt soodsam, kui uue arvuti ostmine. Kui oleme teinud hinnapakkumise, saad selle põhjal oma lõpliku otsuse teha.

Paranduse käigus saab vanemad arvutid enamasti muuta veel palju kiiremaks, asendades vanakooli kõvaketta kordi kiirema välkmälu- ehk SSD-kettaga. Paljudel juhtudel aitab ka vahemälu (RAM) lisamine vanema arvuti tööd kiiremaks ja sujuvamaks muuta.

Sinu arvutisse salvestatud olulised failid (näiteks dokumendid, pildid, videod või muusika) jäävad arvuti paranduse käigus alles ja puutumata. Ainsaks erandiks on juhtumid, kus kõvaketas / SSD on vigane ning sealt ei õnnestu enam faile kätte saada. Oma tööd tehes hindame muuhulgas kõrgelt ka Sinu privaatsust.

Enamasti saab parandamist vajava arvuti korda kuni 5 tööpäevaga, kuid osadel juhtudel pikeneb see kaugemalt ladudest saadetava varuosa tarneaja tõttu.

Meie soov on Sinu arvuti päriselt korda teha, seepärast anname kõikidele töödele garantii. Kui Sul tekib hiljem küsimusi või lisasoove, oleme samuti olemas ja valmis rõõmuga aitama.

Mõned levinumad parandustööd, millega saame aidata

Kõvaketta / SSD vahetus

Muutmälu vahetus / lisamine

Sülearvuti ekraani vahetus

Ekraani hingede vahetus

Sülearvuti aku vahetus

Kõikide lauaarvuti detailide vahetus

klientide tagasiside

Eret Pari

“Häda oli sülearvutiga – viskas pildi nö taskusse. Tuvastati kiirelt, et viga on kõvakettas – paigaldati uus. Pildid-asjad sai uuele kenasti peale. Meeldiv teenindus ja kiire lahendus, aitäh!”

Loe veel klientide tagasisidet

Teenustele garantii kuni 1 aasta

Tutvu garantiitingimustega

Kus saame kasulikud olla

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Arvutiteenused

Tuleme Sinu juurde koju või kontorisse kuni 50 km kaugusele Vändrast. Suurimad teeninduspiirkonda jäävad asulad on Pärnu linn, Sindi, Paikuse, Paide ja Türi.

Kaughaldus toob meid virtuaalselt kohale kõikjale, kus levib internet.

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Videovalve paigaldus

Teostame videovalve paigaldust Pärnumaal, Viljandimaal, Raplamaal, Järvamaal ja Valgamaal.

Kokkuleppel ja suuremate projektide puhul teostame videovalve paigaldust üle Eesti.

Kontor-töötuba

asub 7 km Vändrast, kuhu saab eelneval kokkuleppel ise kohale tulla:

Vihtra tee 1, Suurejõe, 87602 Pärnumaa
Vaata asukohta kaardil