Skip to content

Hooldusleping

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg
kogemused

15 AASTAT KOGEMUST ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA 0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE PAKKUMINE TASUTA

Soovid keskenduda põhitegevusele?

Arvuti on tänapäeval oluline ja asendamatu töövahend praktiliselt igas ettevõttes, sõltumata ettevõtte tegevusalast. Usume, et hooldatud ja korras arvutid toetavad vajalikule keskendumist, tõstavad produktiivsust ja säästavad asjatust ajakulust. Aitame rõõmuga Sinu ettevõtte arvutiparki korrastada ja korras hoida, et saaksid kogu kollektiiviga veelgi paremini panustada ettevõtte põhitegevusse ja arengusse.

Hooldusleping on kokkulepitud tingimustel korraline hooldus Sinu ettevõtte arvutitele. Enne hoolduslepingu sõlmimist tuleme Sinuga vestlema ning ettevõtte töökorralduse, töötingimuste ja arvutitega tutvuma, saamaks võimalikult hästi aru reaalsetest vajadustest ja soovidest.

Lähtuvalt sellest koostame lepingutingimused ja hinnapakkumise. Korralise hoolduse hind ühe arvuti kohta sõltub paljudest asjaoludest, sealhulgas asukohast, arvutite arvust, arvutite keskmisest vanusest ning töökeskkonna eripäradest.

Lihtsamate jooksvate küsimuste korral pakume tugiteenust telefoni teel ning lisateenusena kaughalduse võimalust. Soovides pakkuda võimalikult komplektset täisteenust, saame lisateenusena aidata ka arvutite paranduse ja põhjaliku hooldusega, printerite ja muude lisaseadmete seadistamisega, sisevõrgu haldusega ja riistvara müügiga.

Väga oluline on ka töötajate arvutialase teadlikkuse tõstmine ja vajadusel nende juhendamine. Korralist hooldust läbi viies anname endast parima, et kõikidele tekkivatele küsimustele vastused anda ja vajadusel töötajat juhendada.

Meie soov on Sinu ettevõtte arvutid päriselt korda teha ja korras hoida, seepärast anname kõikidele töödele garantii. Kui Sul tekib väljaspool hooldusaega küsimusi või lisasoove, oleme samuti olemas ja valmis rõõmuga aitama.

Mida hooldusleping sisaldab?

Kokkulepitud intervalliga korraline arvutite hooldus kohapeal

Tugiteenus telefoni teel

Lisateenusena kaughalduse võimalus

Lisateenusena tõrgetele reageerimine kokkulepitud aja jooksul

Lisateenusena arvutite parandus ja põhjalik hooldus

klientide tagasiside

Veronika Hansen

“Palusin Meybolt abi arvutiga ning sain väga kiirelt head abi. Väga kiidan, tubli töö, kiire ja korralik. Alati usaldusväärne ja tubli tegija.”

Loe veel klientide tagasisidet

Teenustele garantii kuni 1 aasta

Tutvu garantiitingimustega

Kus saame kasulikud olla

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Arvutiteenused

Tuleme Sinu juurde koju või kontorisse kuni 50 km kaugusele Vändrast. Suurimad teeninduspiirkonda jäävad asulad on Pärnu linn, Sindi, Paikuse, Paide ja Türi.

Kaughaldus toob meid virtuaalselt kohale kõikjale, kus levib internet.

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Videovalve paigaldus

Teostame videovalve paigaldust Pärnumaal, Viljandimaal, Raplamaal, Järvamaal ja Valgamaal.

Kokkuleppel ja suuremate projektide puhul teostame videovalve paigaldust üle Eesti.

Kontor-töötuba

asub 7 km Vändrast, kuhu saab eelneval kokkuleppel ise kohale tulla:

Vihtra tee 1, Suurejõe, 87602 Pärnumaa
Vaata asukohta kaardil