Skip to content
Kasutatud äriklassi sülearvutid

Kasutatud äriklassi sülearvutid

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg
kogemused

15 AASTAT KOGEMUST ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA 0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE PAKKUMINE TASUTA

Miks just kasutatud äriklassi sülearvutid?

Täiesti uue, hea jõudlusega, kvaliteetse ja töökindla sülearvuti ost on võrdlemisi suur väljaminek, mida paraku igaüks endale lubada ei saa. Seevastu uus ja soodne sülearvuti on madala jõudlusega, valmistatud odavast plastikust ja säästukomponentidest ning nende töökindlus on üsnagi kehv.

Uue ja odava näol saad läbipainduva korpusega sülearvuti ning võib juhtuda, et juba karbist välja võttes on see häirivalt aeglane. Sellised arvutid on disainitud võimalikult soodsat hinda silma pidades ja tihtipeale algavad probleemid riistvaraga juba enne garantiiaja lõppu.

Mõistlikuks alternatiiviks on sellisel juhul kasutatud äriklassi sülearvutid, mis võivad maksta isegi vähem kui uus “säästuarvuti”. Kõik äriklassi sülearvutid on disainitud head töökindlust silmas pidades, need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja komponentidest ning nende jõudlus on isegi kasutatuna oluliselt parem, kui uuel odaval sülearvutil. Lisaks vähendad kasutatud arvutit ostes tootmist ja säästad seeläbi keskkonda.

Kõik meie poolt pakutavad kasutatud äriklassi sülearvutid on soodsa hinnaga, garantiiga, väliselt väga heas või heas korras, müügieelselt puhastatud ja kontrollitud ning värskelt paigaldatud Windows-operatsioonisüsteemiga. Valikus on ka mobiilsed tööjaamad, mis on sobilikud graafikatöötlejatele ja 3D-modellerijatele. Veendumaks korrasolekus, läbivad kõik arvutid meiepoolse lisakontrolli ning vajadusel paigaldame arvutisse Sinu poolt soovitud lisatarkvara.

Kasuta allpoololevat päringuvormi, et saaksime pakkuda võimalikult täpselt Sinu soovidele ja nõudmistele vastava kasutatud äriklassi sülearvuti. Kui pakkumine on Sulle sobilik, saadame arve ning alates arve tasumisest on eeldatav tarneaeg 2-5 tööpäeva. Arvuti saadame Sinuni pakiautomaadiga või kulleriga, kuid soovi korral saab sellele ka ise järgi tulla.

Kasutatud äriklassi sülearvuti plussid ja miinused

Soodne hind, alates 250 €

Väliselt väga heas või heas korras

Kiire ja hea jõudlusega

Tugev ja vastupidav korpus

Töökindel, loodud pikalt kestma

Matt peegeldusevaba ekraan

Sisseehitatud ID-kaardi lugeja *

Klaviatuuri valgustus *

Sõrmejälje lugeja *

Eeldatav aku kestvus 4-6 tundi

Arvutiga on kaasas laadija

Garantii 6 kuud

* Osadel mudelitel puudub

Arvuti on korralik, aga mitte uus

Aku kestvus on lühem kui uuel

Garantiiaeg on lühem kui uuel

Vanematel mudelitel puudub Windows 11 tugi

Kasutatud arvutite garantii 6 kuud

Tutvu garantiitingimustega

Pilte müüdud arvutitest

Kasutatud äriklassi sülearvuti päring

Vali kümne sammuna mugavalt ja kiirelt etteantud valikute seast omapoolsed eelistused. Iga sammu juures on info, mis Sind nende valikute tegemisel aitab ja juhendab. Viimane samm on Sinu kontaktandmed ning seal saad märku anda ka oma võimalikest erisoovidest.

Pakume algusest lõpuni personaalset lähenemist ja arvestame võimaluste piires iga Sinu sooviga. Anname endast parima, et saaksid soodsa hinnaga enda jaoks kõige sobilikuma kasutatud äriklassi arvuti.

Iga järgnev valik ilmub allpool nähtavale pärast käesoleva valiku tegemist. Alustamiseks klõpsa:

  1. Hinnaklass

  Vali eeldatav hinnaklass kasutatud sülearvuti soetamiseks. Mida suurem eelarve, seda uuema, parema, visuaalselt korralikuma ja täpsemalt eelistustele vastava arvuti saame Sulle pakkuda. Kui kõikide valitud omadustega arvuti eelarvesse ei mahu, siis võtame ühendust ja leiame üheskoos parima võimaliku lahenduse.

  2. Ekraani diagonaal

  12,5" ja 13,3" ekraaniga on kompaktsed ja mugavad kaasas kanda, 14" on kuldne kesktee ja 15,6" parim valik igapäevaseks töötegemiseks. Eraldi numbriklahvistik on vaid 15,6" arvutitel, väiksematel see puudub.
  Kui kindel eelistus puudub, saad teha mitu valikut.

  3. Tootja

  Lenovo ja Dell pakuvad suurepärast kvaliteeti ja töökindlust. HP äriklass jääb eelnevatele pisut alla, kuid on siiski väga hea. Kasutatuna saab enamasti kõige soodsamalt Fujitsu, pakkudes head hinna ja kvaliteedi suhet.
  Kui kindel eelistus puudub, saad teha mitu valikut või valida "kõik sobivad".

  4. Salvestusruum

  128 GB SSD on piisav, kui Sa ei plaani arvutisse palju erinevaid programme installida ega isiklikke faile salvestada. 256 GB SSD on sobilik enamuse kasutajate jaoks ning ühtlasi levinuim valik. 512 GB SSD võimaldab salvestada rohkelt fotosid ja muid mahukaid faile, kuid tõstab ka arvuti hinda.

  5. Sisseehitatud lisad

  Sisseehitatud ID-kaardi lugeja säästab Sind välise lugeja kasutamisest. Klaviatuuri valgustus on mugav hämaras ruumis arvuti kasutamisel. 4G/LTE modem võimaldab arvutisse sisestada SIM-kaardi ja kasutada ilma väliste lisaseadmeteta mobiilset internetti.
  Saad teha mitu valikut või kui ükski sisseehitatud lisadest pole Sinu jaoks vajalikud, vali "pole oluline".

  6. Väline seisukord

  "Väga hea" - arvuti korpusel võib esineda minimaalselt kasutusjälgi, klaviatuuril ja puuteplaadil väheseid kasutusjälgi ning ekraan on kulumisjälgedeta. "Hea" - arvuti korpusel võib esineda väiksemaid kasutusjälgi ja kriime, klaviatuuril ja puuteplaadil vähest kulumist ning ekraanil väikeseid kasutamist mittesegavaid kulumisjälgi. Paremas välises seisukorras arvuti on reeglina ka mõnevõrra kallim.

  7. Windowsi versioon

  Soodsaimad on Windows 10 arvutid ning need ei ole uuendatavad Windows 11-le. Windows 10 tugiaeg lõppeb 14. oktoobril 2025, kuid arvuti jääb pärast seda siiski kasutatavaks. Windows 10/11 ühilduv ja Windows 11 arvutid on uuemad, kallimad ja tulevikukindlamad. Valides "Windows 10/11 ühilduv", saad praegu kasutada Windows 10 ja selle tulevikus tasuta Windows 11-ks uuendada.
  Kui kindel eelistus puudub, saad teha mitu valikut või valida "kõik sobivad".

  8. Windowsi kuvakeel

  Vali, millises keeles soovid Windowsi kasutada ning me seadistame Windowsi kuvakeele Sulle sobilikuks. Keelevalikut tehes mõtle, millises keeles Windowsi kasutades tunned ennast kõige kindlamalt ja mugavamalt. Windowsi kuvakeelt saab hiljem soovi korral alati muuta.

  9. Viirusetõrje

  Kaspersky viirusetõrje pakub Sinu arvutile tipptasemel kaitset, muutmata seda samal ajal aeglasemaks. Saadaval on kolm erinevat kaitsetaset, meie soovitus on Kaspersky Internet Security. Loe lähemalt Kaspersky viirusetõrje kohta ja vaata hindu SIIT. Litsentsi hind lisandub arvuti hinnale.

  10. Sinu kontaktinfo

  Täida kontaktinfo, et saaksime Sulle pakkumise saata. Lisainfo lahtris saad soovi korral teada anda oma erinõuetest ja millisel eesmärgil arvutit kasutama hakkad.
  Telefoninumber on valikuline, kuid annab võimaluse paindlikumalt üksikasju täpsustada.