Skip to content

Kaughaldus

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg
kogemused

15 AASTAT KOGEMUST ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA 0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE PAKKUMINE TASUTA

Soovid saada abi interneti kaudu?

Usume, et kaughaldus on Sinu jaoks väga mugav lahendus paljude arvutialaste küsimuste lahendamiseks. Sa ei pea arvutit kuhugi viima ega kedagi enda juurde kutsuma, oleme Sinu virtuaalseks abiliseks kõikjal, kus saad oma arvutiga internetti ühenduda. Meile meeldib seda teha, tunneme rõõmu võimalusest Sind aidata ja seda sõltumata asukohast, kus parasjagu viibid.

Kaughalduse abil saame lahendada mitmeid tarkvaralisi tõrkeid, teha seadistusi, juhendada ning hinnata arvuti üldist seisukorda. Kui arvuti vajab mõne detaili väljavahetamist või tolmupuhastust, tuleb see siiski anda füüsiliselt asjatundja hoolde. Küll aga annab kaughaldus võimaluse selline vajadus eelnevalt kindlaks teha.

Kaughaldus kasutab kahe arvuti vahel krüpteeritud ühendust ja on seetõttu väga turvaline. Sinu arvutile ühekordse ligipääsu saame vaid siis, kui taotluse omapoolselt kinnitad. Samal ajal, kui me arvutis vajalikke toiminguid teostame, näed kõike toimuvat oma arvuti ekraanil.

Sinu arvutisse salvestatud olulised failid (näiteks dokumendid, pildid, videod või muusika) jäävad kaughalduse käigus alles ja puutumata. Oma tööd tehes hindame muuhulgas kõrgelt ka Sinu privaatsust.

Kaughalduse pakkumiseks lepime esmalt kokku sobiliku aja. Alustades kaughaldusega, loome telefoniühenduse ning siis saame Sind juba edasi juhendada. Soovitav on eelnevalt AnyDesk kaughaldustarkvara alla laadida, klõpsates avanenud lehel nupule “Download now”.

Laadi alla AnyDesk

Meie soov on Sinu arvuti päriselt korda teha, seepärast anname kõikidele töödele garantii. Kui Sul tekib hiljem küsimusi või lisasoove, oleme samuti olemas ja valmis rõõmuga aitama.

Mõned näited, mida saab kaughalduse abil teha

Hinnata arvuti üldist seisukorda

Eemaldada tarkvaralisi tõrkeid

Eemaldada viiruseid

Paigaldada tarkvara

Seadistada tarkvara

Sind juhendada

Kai Taal

“Kui kellelgi on probleeme arvutiga või arvutist aru saamisega, siis soovitan väga pöörduda Meybo poole. Minu jaoks väga suured ja keerulised probleemid said lahenduse kiiresti ja kergelt. Eriti tore on, et saab abi ka nö kaugjuhtimise teel, sest elan Vändrast päris kaugel.”

Loe veel klientide tagasisidet

Teenustele garantii kuni 1 aasta

Tutvu garantiitingimustega

Kus saame kasulikud olla

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Arvutiteenused

Tuleme Sinu juurde koju või kontorisse kuni 50 km kaugusele Vändrast. Suurimad teeninduspiirkonda jäävad asulad on Pärnu linn, Sindi, Paikuse, Paide ja Türi.

Kaughaldus toob meid virtuaalselt kohale kõikjale, kus levib internet.

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Videovalve paigaldus

Teostame videovalve paigaldust Pärnumaal, Viljandimaal, Raplamaal, Järvamaal ja Valgamaal.

Kokkuleppel ja suuremate projektide puhul teostame videovalve paigaldust üle Eesti.

Kontor-töötuba

asub 7 km Vändrast, kuhu saab eelneval kokkuleppel ise kohale tulla:

Vihtra tee 1, Suurejõe, 87602 Pärnumaa
Vaata asukohta kaardil