Skip to content

Sisevõrgu haldus

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg
kogemused

15 AASTAT KOGEMUST ARVUTITEENUSTE ALAL

arvutid

1000+ HOOLDATUD JA PARANDATUD ARVUTIT

kiirus

90% ARVUTITEST KORDA 0-5 TÖÖPÄEVAGA

valvekaamerate-paigaldus

VIDEOVALVE PAIGALDUSE PAKKUMINE TASUTA

Soovid abi võrgulahenduste osas?

Usume, et enamuse jaoks muutub arvuti suures osas kasutuks, kui sellel puudub internetiühendus. Või kui ühendus on, aga see on mingil põhjusel katkendlik ja ebastabiilne. Sisevõrgu haldus on siinkohal vastuseks, aitame Sul meeleldi ja rõõmuga leida võimalikud kitsaskohad ning tekitada toimivad võrgulahendused. Seda nii Sinu kodus kui kontoris, sest ainult toimiva terviklahenduse puhul saab arvuti kasutamine olla meeldiv kogemus.

Enamusel internetikasutajatest on juba olemas teenusepakkuja WiFi-ruuter, kuid esineb mitmeid juhtumeid, kus ruuteri seadistuses on vaja teha muudatusi. Väga levinud on olukord, kus ruuteri tekitatud WiFi-võrk ei kata kogu kodu või kontorit ning juhtmevaba internetti saab kasutada vaid osades ruumides. Antud juhul saab olukorra lahendada kas ruuteri ümberpaigutamisega ja/või WiFi leviala laiendaja(te) paigaldamisega.

Peamiselt kontoritingimustes on tihtipeale vajalik teha seadistus, et oleks ligipääs osadele teistesse arvutitesse salvestatud failidele. Näiteks assistendi arvutisse on salvestatud dokumendid, millele teised töötajad peavad kontoris olles oma arvutist ligi pääsema.

Veelgi paremaks lahenduseks võib sellisel juhul osutuda võrgumälu ehk NAS, kuhu saab salvestada ühiskasutatavaid faile. Võrgumälu on igati asine abimees ka kodustes tingimustes, sest võimaldab muuhulgas teha automaatseid varukoopiaid oma arvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis olevatest failidest. Sellest, miks varukoopiad on väga olulised, saad lugeda meie blogipostitusest.

Meie soov on Sinu sisevõrk päriselt korda teha ja soovitud viisil toimima panna, seepärast anname kõikidele töödele garantii. Kui Sul tekib hiljem küsimusi või lisasoove, oleme samuti olemas ja valmis rõõmuga aitama.

Mõned näited, mida sisevõrgu haldus endas sisaldab

Ruuteri või switchi paigaldus

Ruuteri seadistamine

WiFi leviala laiendamine

Arvutitevahelise failijagamise seadistus

Võrgumälu (NAS) paigaldus

Võrgumälu (NAS) seadistamine

Reeta Sempelson

“Meybo on alati kohe valmis abi osutama. Saan alati ammendava vastuse oma probleemi lahendamiseks ja asjalikku nõuannet, kuidas toimida. Suurimad tänud!”

Loe veel klientide tagasisidet

Teenustele garantii kuni 1 aasta

Tutvu garantiitingimustega

Kus saame kasulikud olla

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Arvutiteenused

Tuleme Sinu juurde koju või kontorisse kuni 50 km kaugusele Vändrast. Suurimad teeninduspiirkonda jäävad asulad on Pärnu linn, Sindi, Paikuse, Paide ja Türi.

Kaughaldus toob meid virtuaalselt kohale kõikjale, kus levib internet.

Arvutid, arvutivõrgud ja valvekaamerad on meie kirg

Videovalve paigaldus

Teostame videovalve paigaldust Pärnumaal, Viljandimaal, Raplamaal, Järvamaal ja Valgamaal.

Kokkuleppel ja suuremate projektide puhul teostame videovalve paigaldust üle Eesti.

Kontor-töötuba

asub 7 km Vändrast, kuhu saab eelneval kokkuleppel ise kohale tulla:

Vihtra tee 1, Suurejõe, 87602 Pärnumaa
Vaata asukohta kaardil